W Trąbkach Wielkich Ukraina pokonała Polskę w 12:5 !
obrazek

Na boisku piłkarskim "Orlik 2012" w Trąbkach Wielkich 4 sierpnia 2015 został rozegrany

mecz międzynarodowy pomiędzy juniorami z Ukrainy, którzy przebywają na koloni w

Trąbkach Wielkich , a juniorami na co dzień trenującymi w LKS Orzeł Trąbki Wielkie .

Zainteresowani ustali, że będą grać 2 x 25 minut z przerwą 10 minutową. W tym czasie

temperatura otoczenia przekroczyła ponad 30 stopni . Młodzi piłkarze zmieniali się co chwilę

by odpocząć i uzupełnić napoje.

Mecz rozpoczął się prowadzenia Gości 1:0, a bramkę strzelił Oslab Wołodia. Po kilku

minutach ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu na 2:0. Bramkę kontaktową dla Orła

strzeli Maciek Zalewski. Goście jeszcze przed przerwą podwyższyli wyniki na 4:1.

Po przerwie już na boisku panowali Goście którzy jakby bardziej wytrzymali trudy spotkania-

wysoką temperaturę, która dała się chłopcom poznać. Koszulki były mokre, a z czoła kapał

pot.

Mecz zakończył się wynikiem hokejowym 12:5 dla drużyny z Ukrainy. Jak przestało na

kulturalnych i dojrzałych zawodników gospodarze pogratulowali zwycięstwa i podziękowali

Gościom za grę fair play. Zgłosili akces rozegrania meczu rewanżowego.

W drużynie Ukrainy zagrali; Olek Kulik, Andrej Slubyk strzeli 5 bramek, Wadym Slubik, Witalij

Bodnar 3br, Wołodia Oslab 4 br., Taras Huninyk, Wiateusz Smardz i Roman Romanczuk.

W drużynie gospodarzy zagrali; Jakub Bąk, Krystian Kolędo, Jakub Żeligowski, Mateusz Płocke

Przemysław Perka, Maciej Zalewski 1 bramka, Damian Wasyna 1, Jan Szurgocinski, Karol