Młodzicy Orła pokonali KP II Gdynia 4:0
obrazek

30 maja 2015 r. na boisku GOKSiR w Trąbkach Wielkich młodzicy LKS Orzeł podejmowali

drużynę KP II Gdynię w ramach rozgrywek młodzik D1 Pom. Z.P.N. w Gdańsku w sezonie

2014/2015. Goście w rozegranych 20 meczach zdobyli 4 pkt. - 1 zwycięstwo i jeden remis,

natomiast juniorzy Orła zdobyli tylko 6 pkt. - odnieśli dwa zwycięstwa, a swoim

przeciwnikom strzelili 9 bramek i stracili 86. Przed tym meczem Orzeł zajmował XI miejsce ,

a Goście XIII miejsce. Jesienią 2014 w Gdyni Orzeł wygrał 5:1.

Mecz drużyn o zbliżonym poziomie zapowiadał się ciekawie, a dla trenerów dał możliwość

oceny postępu swoich podopiecznych.

Mecz rozpoczął się od ataków Orła. Już w 3 minucie strzałem zza pola karnego zaskakują

golkipera Gości i zdobywają pierwszego gola. Strzelcem pierwszej bramki był Dominik Lech .

Orzeł nie zwalnia tempa i co raz stwarza sytuacje bramkowe. Kolejne bramki zdobywa tylko

Orzeł, w 12 minucie na 2:0 bramkę strzelił Filip Wawrynowicz , w 18 min. ponownie drugą

bramkę w tym meczu strzela D. Lech i jest już 3:0. Pod koniec pierwszej połowy w 31 minucie

na listę strzelców wpisuje się ponownie F. Wawrynowicz i ustala wynik pierwszej połowy 4:0

dla Orła. Przy prowadzeniu 4:0 trener Marcin Gąsiorowski dokonał zmian, dał pograć

wszystkim swoim zawodnikom.

W drugiej połowie Goście sporadycznie przedostają sie pod bramkę golkipera Orła Piotra

Rekowskiego. Goście najlepszą okazję na zmniejszenie porażki mieli w sytuacji

podyktowania przez sędziego rzutu karnego, ale wykonawca nie trafił w światło bramki. W

dalszej części drugiej połowy mecz się wyrównał, ale żadnej z drużyn nie udało się zdobyć

kolejnych bramek i zmienić wynik meczu.

Po ostatnim gwizdku młodzi piłkarze Orła nie kryli radości z odniesionego trzeciego

zwycięstwa w rozgrywkach sezonu 2014/2015r. To zwycięstwo to nie zmieniło miejsca