Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
sobota,24 lutego
Imienieny:
Maciej, Bogusz, Modest
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Koncert Świąteczny pn. " Dzień jeden w roku"
obrazek


Do tradycji karnawałowej w gminie Trąbki Wielkie na stałe wpisał się Koncert Świąteczny. W tym roku odbył się 18 styczna 2015 a miejscem była Aula im. "Jana Pawła II" Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich .
Dyrektor Ewa Tuz - główny organizator koncertu i gospodarz gimnazjum serdecznie powitała wszystkich przybyłych Gości , w tym wójta Błażeja Konkola z małżonką, Władysława Ornowskiego z żoną Marią z Fundacji "Pan Władek" oraz radnych i przedstawicieli władz samorządowych z wszystkich szczebli województwa pomorskiego.
Następnie przekazała mikrofon prowadzącej koncert Agnieszce Pettke . W tym roku wystąpili absolwenci, uczniowie i rodzice, nauczyciele z Gimnazjum w Trąbkach Wielkich oraz Zespołu Szkół w Godziszewie, którzy zaprezentowali stare kolędy w nowej aranżacji. Całością tej części kierował zasłużony muzyk i nauczyciel muzyki z miejscowego gimnazjum Janusz Beyer. W ostatnim utworze koncertu " Amazing Green " przy palących świecach do wspólnego śpiewania została zaproszona publiczność.
W drugiej części koncertu wystąpił zespół akordeonowy "AKORD" z Trąbek Wielkich. Muzycy zaprezentowali wariacje utworów - tańców rosyjskich na dwa akordeony i kontrabas.
Wszyscy artyści po każdym występie otrzymywali gromkie brawa.
Na zakończenie dyrektor Ewa Tuz podziękowała wszystkim występującym artystom a szczególnie Januszowi Beyer za przygotowany program i aranżację koncertu, sponsorom Annie Kempie, Annie Osowskiej, Krystynie Wawrynowicz i Mateuszowi Sroce za ufundowanie ciast oraz owoców i napojów na poczęstunek dla wszystkich uczestników koncertu oraz pracownikom gimnazjum za ich wkład w przygotowanie koncertu od strony technicznej .
Przy kawie i tradycyjnym ciachu prowadzone były rozmowy związane z koncertem , ale nie zabrakło tematów wynikających z codziennego życia.
info i foto w kempa
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ