2
Bardzo dobry start Orła w rundzie wiosennej 2015
obrazek

Na inaugurację rozgrywek rundy rewanżowej sezonu piłkarskiego 2014/2015 V ligowa drużyna

Orła rozegrała mecz z sąsiadem zza miedzy GGS Potokiem Pszczółki. Potok zawsze sprawiał

naszej drużynie wiele kłopotów. Na jesieni w Trąbkach Wielkich wygrał 1:0. Wieści

jakie docierały z przygotowań do sezonu mówiły, że w Orle panowała bardzo dobra atmosfera,

natomiast w Potoku coś zgrzytnęło. Zatem w tym pojedynku faworytem byli piłkarze z

Trąbek Wielkich. Do meczu podeszli bardzo skoncentrowani i to było widać na boisku.

Walka o każdą piłkę przyniosła końcowy sukces. Gospodarzom z minuty na minutę brakowało

tlenu..

Orzeł pokonał Potok i wziął srogi rewanż za porażkę poniesioną w rundzie jesiennnej. Wygrał 5:1

prowadząc do przerwy 1:0. Bramki dla zwycięzców strzelili w kolejności; Mateusz Damps, Krystian

Wiszniewski, Adrian Schuchardt, Mateusz Kobylarz i Sławomir Żabiński, a dla pokonanych

honorową bramkę zdobył Łukasz Balcer b. piłkarz Orła.